Only skinny are graceful ❤

Helpless

3. ledna 2018 v 21:44 | Amy |  Me & Ana
Zdravím děvčátka,
žiju- napůl...celé je to nějaké divné.

Máme tady nový rok - nové já...kecy. Nic takového. Jsem to pořád já. Stará dobrá/špatná Amy. Od minulého článku uplynula dlouhá doba a já ani pořádně nevysvětlila, proč jsem (zas a znova) zmizela. Tak tedy pár vět k minulým měsícům.

Jak jsem psala, Anglii jsem si užila naprosto maximálně, a to ve všech směrech. Cítíla jsem se lépe, okolí mi říkalo, že vypadám lépe a já se po těchto změnách vydala na jinou cestu. Selfhate jsem během sekundy vyměnila za selflove. Ne Teri Blitzen s tím nemá nic společného. Začala jsem sama sebe přesvědčovat, že jsem hezká přesně taková jaká jsem. A fungovalo to! Nebudu lhát...nabrala jsem vše zpět i s kilovou rezervou "na horší časy". Ale bylo mi to fuk - má mysl mě přesvědčila, že takhle je to správně a já uvěřila. Myslela jsem, že jsem se z toho všeho dostala, že jsem zdravá.
OMYL!
Dva dny po Vánocích jsem šla s kamarádkami na Štěpánskou. "Trochu" jsme vypily a nějak přišla řeč na jednu holku, která je pro mě ve škole jako jedno velké chodící thinspo. Jen tak mimochodem, když jsem opilá, nedokážu lhát, říkám přesně to, co mi leží na srdci. Ano přesně tak...začala jsem ji tam obdivovat a jejich řeči typu "Vždyť je to hnus - je samá kost vychrtlina." jsem ostře obhajovala, že to není pravda. V tu chvíli mi došlo, že jsem stále na stejném místě. Lhala jsem sama sobě. Se slzami v očích jsem se s nima hádala a ony pořád, že já jsem mnohem hezčí - lži, kecy, žvásty. Nedokážu uvěřit a ony nedokážou pochopit. Žebra, klíční kosti, tenké prsty...chci to zpět...a tentokrát se nenechám zastavit. Ani svou vlastní myslí.

3.1.2k18 - Datum, které opět mění můj život. Řekla jsem to už tisíckrát, ale tentokrát je to jiné. Vím, že to zvládnu. Vím, že to dokážu. Souvisí s tím i další okolnosti. Pamatujete si jednu úžasnou dívku jménem Maddie? (Jestli to čirou náhodou třeba čteš, tak se mi po tobě moc stýská ♥) Její blog skončil, protože ji její rodiče donutili. Stejně jako tedy mě. S touto osobou mám mnoho společného a uvědomuji si to až teď po dlouhé době. Za zmínku stojí třeba to, že musím mít před rodiči tajemství - cokoliv...velká věc, malá věc - něco svého, čím porušuju pravidla. Ať už jsou to cigarety (ne nekouřím, ale když se jednou za uherský rok dostanu na akci, tak si prostě třeba dvakrát potáhnu), za které by mě zabili nebo to, že nejím a tvrdím, jak jsem spořádaně papkala. Umírám touhou postavit se jim v čemkoliv. Mít svá tajemství.

3.1.2k18

S: nic
O: nic
V: nic
Pití: 300ml zeleného čaje (1kcal)
Workout: 30 dřepů, 20 výpadů, 60 jumping jacks


Mějte se skinny girls ♥
Vaše Amy McBlood
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 4. ledna 2018 v 10:47 | Reagovat

Držím ti palce abys dosáhla vysněné postavy, ale snad by to šlo i bez hladovění. Jen nějaký ten pohyb a úprava jídelníčku.

2 👌❤❤❤❤❤ 👌❤❤❤❤❤ | 9. února 2018 v 14:03 | Reagovat

Dáš to ❤❤👌

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama