Only skinny are graceful ❤

Born to die

22. září 2016 v 22:53 | Amy |  Me & Ana
Ahojte princezny :)
můj dosavadní život jde zas do kytek.

Jsem naštvaná na všechny ale nejvíce sama na sebe. Mám pocit že mi nikdo nerozumí. Asi to nebude jen pocit. Nevím co mám dělat. Být hodná poslušná holčička? Vzepřít se pravidlům a ukázat svou rebelskou tvář? Ne. Ani jedno nepomáhá. Budu upřímná. Dnes jsem to zas podělala. Ve škole pohoda ale když jsem přišla domů...včerejší skořicové šneky mě vábily svou vůní do kuchyně. Ano dala jsem si...jeden kousek...dva...tři...jeden celý. K tomu jogurt a rohlík s mou svačinou ze školy. Hah. Kámojda Mia řekla že to napraví. A taky že jo. Během pěti minut jsem už objímala záchodovou mísu. Nelituju toho. Spíš jsem dokonce ráda. Kalorií jsem se do poslední zbavila a můžu tak pokračovat dál. Navíc jsem oblbla tělo které si myslelo že dostalo horu jídla. Musím s těmito přežery zkoncovat.

¤ ¤ ¤ ¤ ¤

Nevím co se to stalo ale můj včerejší článek se nějak rozhodnul že přestane existovat. Některé z vás ho možná zastihly v plném rozsahu ale pak se to asi nějak buglo a 2/3 článku bylo pryč. Nebudu ho psát znova (nebyl by tak pěkný) jedinné co můžu udělat je dát včerejší jídelníček ještě dnes a znova vám říct o svých úžasných modřinách které mi udělal dnes již nejmenovaný člen rodiny. Není nad to mít přes ruku červený šrám. Včerejšek už je minulostí a s danou osobou se vzájemně ignorujeme. Co jiného jsem mohla čekat?

¤ ¤ ¤ ¤ ¤

Je večer. Přesněji 20:20 a já nastupuju do autobusu. Sedám si na své oblíbené místo téměř úplně vzadu. Tahám z tašky sluchátka a pozoruju ostatní lidi jak pospíchají aby stihli autobus. Schoulím se do klubíčka a hlavou mi jde spousta myšlenek. Utápím se v nich natolik že nevnímám nic kolem sebe. Po chvíli cítím jak se mi po tvářích kutálí slza. Slza doprovázená písničkou "Born to die". Slza díky které mi navlhnou mé fialovo-růžové konečky. Slza která má svůj příběh a byla dlouho držena hluboko v duši jen aby nikdo neviděl že jsem slabá.
Nebreč Amy. Někdo tě uvidí. Nebuď blbá. Hrej dál "Hide and seek" s city.
Snaha potlačit dlouho držené city, pocity a slova je zbytečná. Druhá slza je tu.
Dost! Musíš být silná. Takhle to neskončí. Takhle ne.
Poslouchám hlas uvnitř hlavy a nahodím svůj bezstarostný výraz. Proč to všechno? Proč jsem zase v tomhle stavu? Neptej se zak hloupě Amy...víš moc dobře proč. Amy McBlood má prostě zase problémy kam se podívá. Rodina, škola, kamarádi, kluci. Co já vím. Jsem hloupá, škaredá, nezkrotitelná a bez správných názorů.
Jsem...sama.

¤ ¤ ¤ ¤ ¤

21.9

S: nic
O: nic
V: nic
Cvičení: gymnastika
Navíc: nic

22.9

S: nic
O: skořicový šnek, jogurt, rohlík, rýže s vajíčkem, čtvereček čokolády
V: nic
Cvičení: 1,5hod Aikido
Navíc: 0,75l vody

¤ ¤ ¤ ¤ ¤


Mějte se skinny girls
Vaše Amy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dina55 dina55 | 23. září 2016 v 13:39 | Reagovat

Chápu tě... Hlavně se nesnaž zavděčit se ostatním. Obklopuj se jen lidma, na kterých ti záleží a kteří tě mají rádi. Buď sama sebou a pokaždé, když budeš stát před nějakým rozhodnutím, zeptej se sama sebe, co je pro tebe dobré. Když si začneš vážit sama sebe, budou si tě o to víc vážit i ostatní, vím to. Sama jsem měla takovou dost těžkou dlouhodobou krizi. Držím palce! :) a vybrečet se je náhodou dost uklidňující...

2 Bella Bella | Web | 24. září 2016 v 10:24 | Reagovat

Taky v sobě často dlouho držím pláč, a už se mi stalo že jsem pak brečela nepřetržitě doslova půl dne. Občas musíš trochu upustit. DOufám že jsi ok, a že už ti neublíží :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama